М'які іграшки-персонажі мультиплікаційних фільмів - одні із найбільш рентабельних товарів у дитячих магазинах всього світу. Головна причина такої популярності - бажання дітей наслідувати своїх героїв, подружитися з ними в реальному житті.


Деякі мультяшні герої, напевно, ніколи не вийдуть з моди. Вовки і зайці з «Ну, постривай!», м'які іграшки Міккі Маус, Червона шапочка - персонажі, що з величезним успіхом радують малюків ось уже протягом півстоліття. Сучасні мультфільми дарують дітям нових кумирів.

Українська компанія-виробник «Золушка», грунтуючись на власному досвіді продажів м'яких іграшок, підготувала п'ятірку найбільш поширених, які приносять прибуток тисячам магазинів по всій країні.

 

Іграшка Губка Боб ось уже кілька років є найбільш популярною іграшкою не тільки України, але і всього світу. Його наївність і доброта підкорили дитячу аудиторію з першої серії. Життєрадісний, товариський і завзятий Губка Боб Квадратні Штани став прикладом для наслідування сотням тисяч дітей.

Іграшки Смурфіки - герої доброї казки. На своєму шляху вони зустрічаються з найнеймовірнішими перешкодами, але завжди виходять переможцями з будь-якої ситуації. Маленькі, але сміливі Смурфіки - справжні супергерої в очах дітей. На їх прикладі малюки вчаться бути відважними та вірити у власні сили.

 

Найцікавіше, що всі вищеперелічені персонажі подобаються і хлопчикам, і дівчаткам. Купуючи м'які іграшки у вигляді героїв улюблених мультиків, батьки дають дитині можливість продовжити захоплюючі пригоди. Граючи улюбленими персонажами, малюк розвиває фантазію, придумує неймовірні сюжети продовження історії, вчиться розуміти, що таке справжня дружба, добро та вірність.

Українська торгова марка «Золушка» пропонує купити м'які іграшки найпопулярніших героїв казок та мультиків. Ми виробляємо екологічно чисті і безпечні для здоров'я дитячі товари протягом 15 років. Герої мультфільмів - прекрасний подарунок, і наші іграшки стануть вірними друзями багатьох дітей!