Домашній театр за допомогою іграшок-рукавичок - набагато більш захопливе дійство для дитини, ніж звичайні ігри. Адже в ньому дитина є головним учасником і режисером вистави, і саме від нього залежить сюжет, репертуар, тексти "акторів".

Діти часто просять почитати їм казку? Домашній театр з іграшками-рукавичками їм сподобається ще більше! Адже вони на власні очі побачать улюблених персонажів - Колобка, Лисицю, Кота в Чоботях та багатьох інших, а також зможуть до них торокнутися.

Для найменших дітей театр - ідеальний варіант, оскільки вони ще не готові "власною персоною" виходити на "сцену" перед батьками або родичами. Для малюків підійдуть знайомі народні казки. Але варто додати в них трохи своєї фантазії: ввести нових персонажів, смішні епізоди або переробити кінцівку.

Ще цікавіше скласти та розіграти власну історію. Буде краще, якщо самі маленькі діти спочатку побудуть простими глядачами, і перед ними постане казкове дійство, розігране вами. А з часом малюк обере собі улюбленого персонажа і долучиться до гри.

Ляльковий домашній театр з іграшками-рукавичками - розвиваюча гра. Вона дає дітям можливість ближче вивчити самих персонажів. Також постановка сценок з іграшками-рукавичками допомагає дитині вчитися правильно поводитися в різних ситуаціях, розрізняти добро і зло, знаходити вихід із проблем. Дитина навчиться розбиратися в характері персонажів і вирішувати, на кого хочеться бути схожим, а на кого - ні.

Постановки з іграшками-рукавичками розвивають мовлення, виразну дикцію і пам'ять, збагачує словниковий запас. Часто дитині потрібно запам'ятовувати тексти, заучувати пісні і вірші, що може дуже стати в нагоді в подальшому шкільному житті. Важливий момент: за допомогою такого театру дітям буде цікавіше вчити іноземну мову, говорячи голосом різних персонажів обраною мовою. Так набагато цікавіше і простіше засвоювати нові слова.

Ляльковий дитячий театр развиває фантазію та творчі здібності. Коли діти самі починають активно брати участь в постановках, у них відкривається широке поле для фантазії. Адже можна придумувати все нові і нові історії, показувати їх своїм друзям, а згодом - в садку і школі. Можливо, перед вами майбутній режисер - зірка світового масштабу. А все починалося зі звичайного домашнього театру.

Ляльковий домашній театр з іграшками-рукавичками допомагає дітям соціалізуватися. Адже діти вчаться створювати своє «коло», свій колектив, спілкуватися між собою, розподіляти ролі й обов'язки. Спектаклі домашнього лялькового театру допомагають дитині побороти свою сором'язливість, почуватися вільніше.

Нарешті, робота з іграшками-рукавичками розвиває моторику дитини. Адже вона вимагає точності рухів та гнучкості пальців.

Купуючи іграшки-рукавички для домашнього лялькового театру, зверніть увагу на якість. Іграшки-рукавички, як і інші іграшки, повинні бути зроблені з екологічно чистого матеріалу, що не викликає алергію у дитини. Тому довіртеся надійним виробникам м'яких іграшок.