Поділ іграшок на дівчачі та хлопчачі: переваги та недоліки

Більшість батьків втомилися від рожевого і блакитного ділення в іграшках для дівчаток та хлопчиків. Чітко розділені рожеві та блакитні прилавки з ляльками та чайними наборами з одного боку, а також вантажні автомобілі та будівельні блоки на іншому — вже міцно вкорінилися в свідомість людей.

У рекламі з 1970-х років діти грають з різними іграшками. Проте 80-ті та 90-ті роки позначені рухом фемінізму: іграшки для дітей почали ставати більш ґендерно відокремленими. Насправді, іграшки допомагають дітям навчатися новому та інтелектуально розвиватися. Будівельні блоки, такі як Lego та головоломки, навчають просторових навичок, які допомагають встановити основу для вивчення принципів математики. Ляльки навчають дітей співпереживання і піклуватися про іншу людину.

Від 3 до 5 років ґендер дуже важливий для дітей. Тому, коли діти бачать чітко розділені пороги з підвищеними ґендерними сигналами, такими як рожеві або сині іграшки, вони приділяють цьому пильну увагу. Діти також беруть багато один від одного. За експериментами, якщо брати вантажівку і показати дівчині групу інших дівчат, що грають з вантажівкою, ця дівчина, швидше за все, пограється з нею і побачить її як іграшку для дівчат. Маленькі діти також схильні мислити "чорним і білим" і намагаються бути дуже характерними для своєї статі.

Близько віку від чотирьох до п'яти років діти вчаться в тому, що їх стать є постійною і стає більш гнучкою щодо того, з якими типами іграшок вони будуть грати. Деякі батьки намагаються ввести інші види іграшок і віддалятися від строго рожевого та синього розриву. Але батькам важко ігнорувати маркетинг та отримати іграшки або костюми, призначені для іншої статі.

В останні роки, оскільки жінки стали основною частиною робочої сили, можна спостерігати, що ляльки для дівчат мають переважно професії, які не відповідають робочим матерям. Замість цього, відбувається перехід до фантастичних ролей, причому багато ляльок стають принцесами та поп-зірками. Як для хлопчиків, так і для дівчат, професії своїх ляльок стали нереалістичними.

Маємо надію, що в найблищий час іграшки не будуть розбиті за статтю, а замість цього будуть класифіковані за типом. Вибір іграшок має базуватися на особистих інтересах дітей, а не на їхній статі. 

Інтернет-магазин «Золушка» пропонує вам іграшки, що підійдуть і дівчаткам, і хлопчикам. Широкий асортимнент іграшок для дітей різного віку: іграшки оптом від виробника за доступними цінами.

Замовляйте якісні іграшки від ТМ «Золушка» на сайті або у менеджера-консультанта за контактним номером.