Іграшки для дітей різного віку: що обрати?

Іграшки - це не просто розвага для дітей. Дитячі іграшки дають можливість малюкам навчатися. Вони зачіпають дитячі почуття та заохочують їх до взаємодії з іншими. Ми дуже недооцінюємо роль гри та її правильного вибору для дитини. Адже за допомогою правильно підібраних іграшок ваш малюк буде легше навчатися та пізнавати світ.

Іграшки для немовлят.

Немовлята хочуть дізнатися все про навколишній світ. Кожна нова форма, колір, текстура, смак та звук - це навчальний досвід для них. Брязкальця та іграшками з музикою є фаворитами немовлят. Іграшки з контрастними кольорами захоплюють дітей і стимулюють їх розвиток. Вони також потребують об'єктів, таких як кубики та конструктор, щоб допомогти їм розвинути рухові навички та координацію рук-очей.

Іграшки для малюків.

Малюки можуть грати з більшою кількістю іграшок, ніж немовлята. Ті самі кубики, з якими вони грали рік або два тому, можуть надати їм нові освітні можливості, оскільки їхні знання розширюються. Але їм також потрібні іграшки, призначені для дітей з урахуванням їхнього віку. Форма сортування відмінно підходить для малюків. Вони навчають їх як порівнювати подібні предмети і надають батькам можливість вчити їх назвам форм. Блоки Lego дають можливість більше дізнатись про кольори та симетрію, коли вони розвивають свої рухові навички. В інтернет-магазині «Золушка» ви можете купити іграшки оптом для розвитку малюків.

Іграшки для дітей дошкільного та шкільного віку.

Коли діти досягають дошкільного віку, настає час почати вивчати цифри та вдосконалювати мовні навички. Є багато іграшок, які заохочують цей тип навчання: від простого алфавіту до високотехнологічних електронних гаджетів. Вони можуть дати вашої дитини початок, познайомивши її з речами, яких вона навчається у школі. Діти, які знаходяться в школі, можуть доповнити своє навчання веселими та навчальними іграшками.

Гра знижує стрес, покращує самовираження, підтримує емоційний розвиток, зміцнює фізичний розвиток та багато іншого. Це можливість отримати нові уявлення про дитину, її почуття та сприйняття світу. Правильне використання ігор та іграшок може позитивно вплинути на навчання, читання, математику та інші процеси.

Діти можуть багато чого навчитися граючи. Інтернет-магазин «Золушка» пропонує вам якісні іграшки від виробника. В нас широкий асортимнент іграшок для дітей різного віку. Наші іграшки мають сертифікати якості та є безпечними для дітей. Пропонуємо м'які іграшки оптом і в роздріб за доступними цінами.

Замовляйте розвиваючі іграшки від ТМ «Золушка» на сайті або у менеджера-консультанта за контактним номером. Поспішіть придбати іграшки вже зараз!