Новорічні корпоративи. Що дарувати співробітникам?

 Передноворічна метушня зовсім близько! Прилавки магазинів вже усіяні різноманітними святковими прикраси, подарунками та сюрпризами. Як завжди, першими святкування розпочинають організації та фірми. До колективів Новий рік приходить раніше за всіх і для того, щоб свято залишило найприємніші і теплі спогади хочемо запропонувати Вам варіант подарунка для співробітників - корпоративні м'які іграшки! Оскільки всі ми в душі діти, можете бути впевнені, що такий знак уваги не залишить байдужим нікого. Корпоративна іграшка не обов'язково символ організації, це може бути що завгодно - різноманітність нашого інтернет-магазину допоможе Вам у виборі. Можемо навіть запропонувати готову ідею! Наприклад, оформлення пляшки шампанського в чохол-іграшку. Півники як символ року, що приходить - яскравий і забавний варіант, а Діди Морози можливо і стандарт, але вельми доречний. Якщо Ви вирішите побалувати колег солодощами - рукавичка для цукерок у вигляді Зайчика або Подарунковий чобіт відмінний варіант оформлення.

Якщо ж Ви хочете щось ексклюзивне і оригінальне - ми розробимо іграшки на замовлення за індивідуальним дизайном. Щоб вони стали дійсно корпоративними без проблем нанесемо логотип. Дуже ефектно виглядають іграшки виконані в корпоративних кольорах. Цінова політика нашого підприємства досить лояльна. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємось завжди запропонувати вигідні умови співпраці. М'які іграшки оптом - як ніколи доречні для організацій. Наші умови Вас порадують! Для зручності запрошуємо Вас на сторінки нашого інтернет-магазину. Весь спектр товарів з деталізацією допоможе сформувати чітке уявлення про них. Зробити замовлення за допомогою декількох кліків - дуже зручно!

Торгова марка «Золушка» - вітчизняне виробництво м'яких іграшок, яке орієнтується на якість як пріоритет в роботі. Впевнені, що вже понад 10 років вести активну і успішну діяльність нам допомагає відповідальне і душевне ставлення до нашої справи. Адже іграшка - це втілення всього доброго і світлого! А це саме те, чого часто нам всім не вистачає в повсякденному житті.

Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємось завжди запропонувати вигідні умови співпраці. М'які іграшки оптом - як ніколи доречні для організацій. Наші умови Вас порадують! Якщо у вас виникають будь-які питання - звертайтесь за номерами. Їх можна знайти на сайті в меню "Контакти"!
Ми завжди раді співпраці і допоможемо створити святкову атмосферу в будь-якому колективі!