Серед безлічі подарунків, подарованих Вашим партнерам, безсумнівно, будуть виділятися корпоративні м'які іграшки -мавпочки, пошиті у Вашому корпоративному кольорі! Мила корпоративно-новорічна іграшка- мавпочка, посміхаючись, буде привертати увагу, роблячи подарунок ще більш приємним!

Тим самим Ви підкреслюєте свій корпоративний стиль, корпоративні кольори стають ще більш впізнаваними, а логотип на шапці або шарфику говорить про неповторність! Компанія «Золушка» з радістю допоможе підібрати Вам як готові іграшки, так і пошити мавп - символів 2016 року в Ваших корпоративних кольорах, оригінально оформити, вишити логотип компанії,  все це тільки для Вас!

У наші дні витрачається дуже чимало коштів на розробку «обличчя» компанії, іміджу, стилю. Підкреслити його індивідуальність і неповторність - основне завдання великої кількості людей, які розробляють корпоративні кольори, емблеми, слогани, напрацьовують зовнішній стиль!

Дуже важливо в Новий Рік підкреслити значимість партнерів і співробітників, що підвищить Ваш авторитет і залишить наочне нагадування про компанію! Усвідомлення важливості роботи людини, її необхідність у діяльності фірми якнайкраще підкреслюється за допомогою використання символів, логотипів, корпоративних кольорів в новорічних подарунках.

Подарунки отримувати не менш приємно, ніж їх дарувати, а особливо, якщо на них зображені найвпізнаваніші корпоративні кольори та логотипи. Почуття подяки переповнює тебе, адже про тебе пам'ятають ті, кому ти даруєш найдорожче, що у тебе є - свій час! Дорогий не подарунок - дорога увага! Корпоративна іграшка залишається надовго, і буде хорошою згадкою надовго.