Всі батьки знають, що м'які іграшки для дітей - це один з атрибутів щасливого дитинства. Іграшок ніколи не буває багато - адже вони різні не тільки зовні. У всіх іграшок свої характери, і навіть своя доля. Чим керуються дорослі, вибираючи іграшки для дитини?

Для дітей раннього віку мами, тата, бабусі й дідусі вибирають іграшки за власним смаком, згідно казок, з якими знайомлять малюка. Серед цілого арсеналу іграшок у дитини є і хитра Лисичка, і полохливий Зайчик, а також Собачка, Ведмедик, Котик, Їжачок. Малюк познайомився з мультфільмами - тепер серед його плюшевих друзів з'явилися екранні персонажі.

Дитина обожнює казки? Пора купувати іграшки-рукавички для сімейних вистав. Так малюк вчиться фантазувати, виражати емоції, розбиратися, хто добрий, а хто злий, хто чинить правильно, а хто хитрує і обманює.

А тепер давайте подивимося на іграшки очима не дорослого, а дитини.

Чому іграшки дуже важливі в житті дитини?

Улюблена іграшка є для малюка ідеальним другом, адже вона приймає його таким, яким він є - не сварить за брудні руки або розкидані речі, як мама; нічого не забирає і не дражниться, як діти у дворі.

Часто з улюбленою іграшкою не можуть розлучитися не те що діти молодшого шкільного віку, а й підлітки. Адже улюбленій іграшці можна «довірити» свої секрети і бути впевненим в тому, що ніхто про них не дізнається.

Іграшки компенсують дитині дефіцит спілкування з однолітками чи дорослими. Граючись, вона вчиться співпереживати, піклуватися і жаліти інших.

Іграшка стає частиною світогляду дитини. Через неї відбувається формування її як особистості. Якщо у світі дорослих від дитини нічого не залежить, то в світі іграшок малюк - повноправний господар свого життя. Він копіює поведінку дорослих, «командує» армією іграшок. Цього персонажа карає за непослух, цього шкодує, бо він маленький і слабкий, з цією іграшкою ділиться секретами, тому що вона викликає у нього довіру.

Завдання батьків - знайти для дитини саме ту іграшку, яка стане для нього найулюбленішою. І нехай для цього доведеться купити не один десяток іграшок, воно того варте - дитина повинна бути щасливою.

Де купити цікаві м'які іграшки для дітей?

Зверніть увагу на асортимент іграшок, які пропонує ТМ «Золушка». За 15 років діяльності з іграшками компанії вже виросло не одне покоління дітей.

Ви думаєте, нові моделі іграшок з'явилися у виробництві випадково? Ні, різним поколінням потрібні свої герої. Це підтверджують нові вироби «Золушки» - Ведмедик Патріот з сердечком або гербом на грудях, який користується величезною популярністю. Що важливо - компанія успішно розвивається, пропонуючи маленьким українцям нових позитивних і добрих персонажів.

Вибирайте іграшки на свій смак, вибирайте разом з дітьми - інтернет-магазин «Золушка» має величезний вибір м'яких іграшок. Замовляйте тут.