Купіть м'які іграшки від виробника і відкрийте власний магазин!

Якщо ви хочете відкрити власну справу, зверніть увагу на м'які іграшки від виробника. Це дуже вигідний товар. Іграшки потрібні завжди. Їх купують не тільки власним дітям, а дарують підліткам, коханим і навіть колегам по роботі!

Відкриваємо магазин іграшок! З чого почати?

З постачальника продукції, а краще - з виробника! Величезний вибір яскравих, цікавих, а головне - якісних іграшок пропонує ТМ «Золушка». В асортименті успішної української компанії - більше 250 видів м'яких іграшок, а також м'яких крісел для дітей, карнавальних шапочок і жилетів, дитячих рюкзачків, іграшки-рукавички для лялькового театру, подарункові чобітки і рукавички для цукерок, подушки та іграшки з сердечками до Дня святого Валентина! Повноцінний асортимент для створення роздрібного магазину іграшок, чи не так?

До того ж, замовивши м'які іграшки від виробника оптом, ви можете розраховувати на пристойні знижки. Оптові ціни на вироби ТМ «Золушка» діють при замовленні від 1000 грн. Але залежно від суми замовлення, при попередній оплаті або оплаті за фактом компанія надає такі знижки:

▪   5 000 грн - 1%;
▪ 10 000 грн - 3%;
▪ 25 000 грн - 5%;
▪ 40 000 грн - 8%.

А що таке 40 000 грн в передсвяткові дні, коли попит на іграшки зростає в кілька разів? А якщо ви відкриєте відразу кілька торгових точок у різних районах свого міста, щоб замовити відразу велику оптову партію? Вигода покупки іграшок від виробника очевидна!

Чим ще вигідна співпраця з виробником іграшок? Виробник надає сертифіковану продукцію, а якісний товар - це запорука успішної торгівлі. Ви першими будете дізнаватися про новинки. Не секрет, що покупці завжди чекають новий товар і швидше його розкуповують.

Магазин іграшок - це саме той заклад, в який заходять постійні покупці. Спочатку це молоді батьки, які від народження малюка і до 10-13 років купують йому м'які іграшки. Потім це їхні діти, які сором'язливо купують іграшки з сердечками до Дня святого Валентина своїм улюбленим друзям і подружкам. Ну і бабусі з дідусями, які щедро обдаровують м'якими іграшками своїх онуків.

Отже, постачальника товару знайшли, попит на іграшки великий. Що далі? Як вибрати приміщення?

Для початку вам не потрібен великий простір. Почніть з оренди площі в торговому або розважальному центрі, де бувають сім'ї з дітьми. Для початку буде достатньо навіть невеликої вітрини. З часом, коли місця для іграшок не вистачатиме, можна буде подумати про розширення.

Підіб'ємо підсумок...

Магазин іграшок - вигідний бізнес ще й тому, що приносить не лише прибуток, а й дарує масу позитивних емоцій. Що ще можна продавати з таким задоволенням? Тільки м'які іграшки для дітей!

Замовте іграшки ТМ «Золушка» на сайті компанії. З таким асортиментом легко почати власний бізнес! Успіхів вам у вашій справі!