Усі свідомі батьки присвячують багато часу розвитку дитини. Існує безліч способів розвитку творчих здібностей, фантазії, уяви та емоційної гнучкості. І одним з найбільш дієвих є домашній театр. Це дуже цікаве і захоплююче дійство, в якому дитина є режисером.

Українська компанія-виробник "Попелюшка" пропонує іграшки для домашнього театру в широкому асортименті. Великий вибір ляльок-рукавичок - героїв улюблених казок і мультфільмів, надає величезний простір  для фантазії.

Домашній театр - це не просто гра, веселе заняття та розвага. Це методика, що має величезний виховний ефект. Адже дитина зможе розібратися в головних соціальних поняттях.

Можливо спочатку дитина захоче просто поспостерігати за ляльками, а пізніше сама почне придумувати сюжети казки, її продовження або змінювати сюжет. Для цієї мети можна використовувати всім відомі казки. Інший варіант - ви самі придумуєте дійство, а дитина є глядачем. В процесі вона може приєднатися до гри, вибравши для себе персонажа.

Іграшки для лялькового театру: чудовий розвиваючий ефект

Граючи в домашній театр, малюк дізнається про правила поведінки в різних ситуаціях, завдяки чому зможе знаходити вихід із різних проблем. Захоплююча постановка сприятиме розвитку мовлення, дикції, збагаченню словникового запасу. Персонажі можуть заговорити й іноземною мовою, це допоможе дитині запам'ятати і засвоїти нові слова.

Компанія "Попелюшка" пропонує безліч іграшок-рукавичок, які надають необмежені можливості для гри. Це чудовий подарунок для допитливих малюків. Великий вибір іграшок дає можливість організувати подання прочитаних відомих казок, а також придумати свій, оригінальний сюжет. Маленький фантазер буде в захваті! Чим більшу кількість ляльок ви придбаєте, тим більше можливостей для втілення фантазій буде у дитини.

Всі іграшки характеризуються чудовою якістю. Адже ми працюємо лише з якісними матеріалами виробництва Польщі, Кореї, Китаю, України. Ціни на іграшки як оптові, так і роздрібні можна по праву назвати кращими в Україні.

Замовляйте безпечні та якісні іграшки для лялькового театру за помірними цінами вже зараз! Каталог можна переглянути тут.