Всі діти обожнюють дивитися мультфільми. Мультяшні герої стають кумирами малюків, на яких вони прагнуть бути схожими. Ось чому такою величезною популярністю користуються м'які іграшки з мультфільмів. Як же це чудово - мати можливість не тільки споглядати улюбленого мультяшного персонажа з екрану, але і грати з ним, і навіть подружитися. Відома українська компанія "Попелюшка" виробляє м'які іграшки з мультфільмів, які є найбільш популярними серед малюків. Це продукція, яка приносить великий прибуток безлічі магазинів іграшок по всій країні. Яскраві і цікаві, вони дарують радість і дітям, і дорослим.

Отже, які ж іграшки з мультфільмів є найпопулярнішими і тому обов'язково повинні бути у вашому магазині?

Смурфіки

Милі казкові сині чоловічки давно завоювали любов малюків і їх батьків. Вони підкорили весь світ, з'являючись в коміксах, мультфільмах і на ТБ. Вихід фільму, в якому смурфи потрапляють в Нью-Йорк і знайомляться зі світом людей, зробив їх ще більш популярними.

Смурфіки живуть у казковому лісі і постійно потрапляють в різні пригоди. Їх заклятий ворог - лиходій Гаргамель, який намагається зловити синіх чоловічків, щоб зварити з них зілля.

Губка Боб

Життєрадісний Спанч Боб давно завоював любов дітей в усьому світі. А прикольна м'яка іграшка "Губка Боб" - подарунок, про який мріє будь-яка дитина. Виготовлений він з якісного і абсолютно гіпоалергенного матеріалу - плюшу.

Кіт Гарфілд

Чарівний і привабливий кіт Графілд - улюбленець не тільки дітей, але і дорослих. Іграшки "Гарфілд" шалено популярні. Їх вибирають в якості подарунків маленьким дітям, дівчатам, друзям. Плюшевий Гарфілд принесе масу позитивних емоцій завдяки своїм розважальним властивостям. А якісний гіпоалергенний плюш доставить дуже приємні тактильні відчуття.

Білка ("Льодовиковий період")

Іграшки з "Льодовикового періоду" дуже популярні серед дітей. Особливу симпатію викликає у малюків кумедна білка. Ця мила іграшка зроблена з якісних матеріалів, приємна на дотик. Вона не втратить свій вигляд при машинному пранні.

Баранчик Тіммі

Баранчик Тіммі - це відомий мультиплікаційний герой з анімаційного мультфільму про життя отари овець у Великобританії. Гра з цим персонажем допоможе дитині розвинути фантазію та зануритися у світ захоплюючих пригод. Іграшці зрадіє як хлопчик, так і дівчинка.

Компанія "Золушка" пропонує м'які іграшки з мультфільмів у великому асортименті з доставкою по Україні. Це продукція, яка принесе вашому магазину іграшок більший прибуток, а клієнтам - величезну радість.