Вам напевно знайома гра Angry Birds. Сердиті птахи вели війну з зеленими свинями, які викрадали у них золоті яйця. Саме тому і назва - angry birds (злі птахи). Гравець повинен був за допомогою рогатки стріляти птахами і руйнувати укріплення свиней. Звичайно ж, птахи тільки з вигляду були суворими, злість їх лише удавана. Насправді вони дарували масу позитивних емоцій і відмінний настрій. Іграшка з досить дивним сюжетом швидко стала популярною. З'явилося безліч її версій - для комп'ютера, приставок, а також мобільних телефонів.

Смішні птахи і звірі не залишили байдужими і виробників м'яких іграшок. Що сказати... Вивести настільки популярних героїв гри з віртуального світу - вдалий хід. Отримати в подарунок забавну сердиту птаха за мотивами улюбленої іграшки буде рада будь-яка дитина. Та й не тільки дитина. Дорослі також оцінять м'які іграшки Angry Birds по достоїнству. Навряд чи знайдеться така людина, яка побачивши дивну птицю з підкреслено сердитими рисами чи смішну свиню, не загориться інтересом до цих тваринок.

М'які іграшки Angry Birds: не тільки цікаво, а й пізнавально!

З іграшками Angry Birds дитина буде не просто грати. Їй належить відтворити цілу стратегію гри. Кожен персонаж володіє своїм неповторним характером. Своєрідні "войнушки" злих пернатих зі свинями приведуть у захват дітей і їх батьків. Для дорослих, до речі, особливо захоплююче буде зібрати колекцію улюблених персонажів.

М'яка іграшка Angry Birds буде ідеальним подарунком на свято. Гра з цими тваринками - чудовий спосіб спільного проведення часу дітей з дорослими.

 

Де купити м'які іграшки Angry Birds?

Великий вибір улюблених персонажів популярної гри ви знайдете в інтернет-магазині "Попелюшка". Тут можна придбати птахів різних кольорів, свиней різних видів. Продаються вони наборами і поодинці. Ви зможете без проблем зібрати повну колекцію з ваших улюблених героїв, щоб перенести гру з віртуального світу в реальність!

Виготовлені іграшки з плюшу, дуже приємного на дотик. Його важко забруднити, а бруд легко змити. Всі герої пофарбовані саме в такі кольори, які властиві персонажам гри. До речі, цей плюш не викликає алергії, значить батьки можуть бути спокійні за своїх малюків.

Зацікавилися? Ну тоді швидше робіть замовлення! Номери телефонів вказані у розділі "Контакти".